Kolagén na pleť s vitamínom C

Marine Collagen v kapsuliach

Kapsuly prírodného morského kolagénu obsahujú prémiový hydrolyzovaný kolagén, ktorý je vysoko bioaktívny, určený pre starostlivosť o pokožku a pre celkovú krásu. Vysoko koncentrované peptidy sa dajú ľahko absorbovať a môžu podporiť opätovnú výrobu kolagénu samotnými kožnými bunkami.

Kolagén značky Bionutrian je navyše obohatený vitamínom C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kože. 

Denná dávka obsahuje 3 000 mg čistého rybieho kolagénu s molekulovou hmotnosťou 2 000 Daltonov. Balenie pri tomto dávkovaní Vám vydrží mesiac. 

Účinky kolagénu 

- Spevňuje a redukuje vrásky

- Posilňuje vlasy, zuby, nechty a ďasná

- Zmierňuje celulitídu a strie

- Pomáha pri problematickej a suchej pleti

Ďalšie výhody kolagénu Bionutrian

Okrem zmiernenia prejavov starnutia dokáže kolagén Bionutrian zlepšiť činnosť kĺbov a chrupaviek, pomáha predchádzať osteoporóze, zmierňuje bolesť kĺbov, pomáha pri regenerácii spojivkových tkanív a väzív, zlepšuje trávenie a dodáva výživu svalom i šľachám. 

Obsah a zloženie 

Jedno balenie kolagénu Marine Collagen na pleť značky Bionutrian obsahuje 180 kapsúl prémiového čistého rybieho kolagénu obohateného vitamínom C. Dennú dávku pokrýva 6 kapsúl, ktoré zabezpečia výživu pleti zvnútra a obnovia prirodzenú tvorbu kolagénu.

Glycín, prolín a hydroxyprolín tvoria takmer 50 % obsahu aminokyselín, čo robí z kolagénu Bionutrian naozaj prémiový a jedinečný výrobok. Pri 6 kapsuliach denne Vám balenie vydrží 1 mesiac. 

45 €  40 € / mesiac

+ poštovné v rámci SR ZADARMO!


Zažite zmenu!

Doprajte Vašej pleti luxus, kostiam a kĺbom výživu!  

Dalice s.r.o. | Gercenova 6/B | 851 01 Bratislava, Slovenská republika

IČO:  50 65 43 14 

IČ DPH: SK 21 20 41 47 69

E mail: collagen@bionutrian.com

Web: www.bionutrian.com

Kontakt: +421 903 792 665

Spoločnosť je zapísaná v OR OS BA I, Oddiel: Sro, vložka č. 116560/B