Kĺbová výživa - prírodný a 100% čistý rybí kolagén

Boľavé kolená, problémy s kĺbmi či šľachami? Zle hojace sa zlomeniny? Bolesť chrbtice, či niektorá z nasledujúcich diagnóz: artróza, osteoporóza, artritída či reumatizmus? Ak máte problémy s pohybovým ústrojenstvom, či už v dôsledku staroby, či priveľa športovania, s nami objavíte tajomstvo zdravých kĺbov, kostí a chrupaviek. 

Čo je kolagén

Kolagén je pohyb a pružnosť. Kolagén je bielkovina tvorená tromi proteinovými vláknami (trojšpirála), ktorá sa skladá z približne 20 druhov aminokyselín a je základnou bielkovinou všetkých spojivových tkanív a predstavuje 25% celkovej bielkovinovej hmoty človeka a vyše 70% pokožky. Kolagén sa nachádza v každom spoji Vášho tela a poskytuje výplň a podporu pre všetky pohyby a aktivity.

Ako kolagén súvisí s pohybom

Bez kolagénu by sa Vaše kosti treli proti sebe. Takto sa niekedy aj môžete cítiť. Je tomu tak preto, lebo starnutím sa kolagén z tela vytráca, čo následne spôsobuje bolesť kĺbov a zatuhnutosť. Kolagén je základná stavebná hmota kostí, kĺbov, šliach, chrupaviek, spojivového väziva a kože. Jeho úlohou je udržovať spojivové tkanivá dostatočne pevné, aby dokázali správne plniť svoju funkciu.

Prečo máme nedostatok kolagénu

Po 25. roku života produkcia kolagénu v tele klesá. Výskumami potvrdený fakt je, že telo si dokáže vytvoriť kolagén samo aj po tejto vekovej hranici, ak telu dávate dostatok kolagénu prostredníctvom svojho jedálnička. Problém je, že strava priemerného Slováka neposkytuje vždy dostatok kolagénu pre Vaše telo. To je dôvod, prečo je potrebné doplniť si kolagén cez výživové doplnky. S výživovým doplnkom MARINE COLLAGEN + Vitamin C značky Bionutrian dôjde nielen k doplneniu kolagénu do tela a k ochrane už existujúceho kolagénu, ale aj k aktivácii tvorby vlastného kolagénu. 

Prírodná kĺbová výživa

Výživa kĺbov je dôležitá, aby sa predchádzalo ich opotrebovaniu. Začnite liečiť závažné stavy bolestivých kĺbov, osteoartrózy a osteoporózy s prírodným výživovým kolagénom Bionutrian a pocítite úľavu bolesti kĺbov zo starnutia či športovania. Rovnako Vám kolagén môže pomôcť pri regenerácii po úrazoch spojených so športom. 


Oblasti, kde kolagén pomáha

Kosti/ Osteoporóza

Bolesti chrbtice

Hojenie po operácii

Kĺbová výživa

Artritída

Reumatizmus

Artróza

Športová regenerácia

Úrazy a zlomeniny

Zápalové ochorenia

Parodontóza

Boľavé kolená


Zažite zmenu vďaka morskému kolagénu Bionutrian!

Doprajte Vašej pleti luxus, kostiam a kĺbom výživu!  

Dalice s.r.o. | Gercenova 6/B | 851 01 Bratislava, Slovenská republika

IČO:  50 65 43 14 

IČ DPH: SK 21 20 41 47 69

E mail: collagen@bionutrian.com

Web: www.bionutrian.com

Kontakt: +421 903 792 665

Spoločnosť je zapísaná v OR OS BA I, Oddiel: Sro, vložka č. 116560/B

 

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov