Kvalita značky Bionutrian

 

Prečo si vybrať prémiový kolagén Bionutrian?

ŠVAJČIARSKA

KVALITA

Kolagén Bionutrian garantuje najvyššiu kvalitu- od pôvodu, spracovania, až po výsledok. Morský kolagén Bionutrian sa vyrába z rýb a spracováva sa vo Švajčiarsku za dodržania prísnych noriem. Apelujeme na absolútnu čistotu, ktorú aj garantujeme. Prísny výber surovín je jedným z dôležitých krokov na dosiahnutie najvyššej kvality.

BIOAKTÍVNY

KOLAGÉN

Sekundárny efekt prijatého kolagénu je podpora prirodzenej tvorby kolagénu samotným telom. Hydrolýzou štiepené vlákno kolagénu sa dostane vo forme malých peptidov k receptorom buniek, ktoré produkujú kolagén v tkanivách a dajú impulz na spustenie jeho tvorby. Toto dokážu len malé peptidy, ktoré kolagén Bionutrian obsahuje.

SPOKOJNÍ

ZÁKAZNÍCI

Prečítajte si "RECENZIE" a zistite zo skúseností  samotných užívateľov a pacientov, v čom je kolagén Bionutrian výnimočný. Spomedzi čistých kolagénov dostupných na trhu má podľa výpovede našich klientov práve kolagén Bionutrian najjemnejšiu chuť a vďaka vysokej koncentrácii v dennej dávke pomáha nielen vo sfére krásy, ale aj pri vážnych problémoch pohybového aparátu.

100%

ČISTÝ

Kvalita zdroja, čistota a kvalita spracovania rozhodla, že chuť kolagénu nemusíme maskovať. Žadne sladidlá, príchute a prísady, či konzervanty. Po rozpustení vo vode je kolagén Bionutrian číra tekutina, príjemná na pitie. Rybí kolagén Bionutrian prechádza prísnymi testami na prítomnosť nežiadúcich látok. Vieme, čo všetko pláva v moriach, vsaďme teda na švajčiarsku kvalitu!

OBOHATENÝ

VITAMÍNOM C

Prítomnosť vitamínu C je dôležitým kofaktorom

pri syntéze kolagénu samotným telom. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, k tvorbe chrupaviek a kostí a prispieva k ich správnej funkcii. Pridaním vitamínu C zároveň zaistíme, že sa kolagén zmení na proteín využiteľný pre telo, pretože hrá úlohu v procese vstrebania.

NAJNIŽŠIA

HMOTNOSŤ

Na veľkosti záleží! Hovoríme o peptidoch- krátených reťazcoch kolagénu. Čím je vlákno kolagénu kratšie, tým ľahšie prechádza cez stenu tenkého čreva a tým je  kolagén lepšie využiteľný. Kolagén Bionutrian je štiepený na di a tripeptidy s veľkosťou len 2 000 Daltonov! Táto vysoká biologická dostupnosť  kolagénu umožňuje až 95% peptidom dosiahnuť cieľové miesta v tele.

 


RYBÍ

KOLAGÉN

Rybí kolagén je z hľadiska štruktúry moleky  najpodobnejší molekule ľudského kolagénu. Na rozdiel od hovädzieho, bravčového či kuracieho je teda pre človeka biologicky dostupnejší a oveľa lepšie a rýchlejšie ho telo prijme a využije. Ryby rodu Tilapia sú zároveň zdrojom toho najkvalitnejšieho kolagénu. Výroba je súčastne šetrná k životnému prostrediu.

VYSOKÁ

DÁVKA

Ponúkame vvysokú dennú dávku, až 5 000 mg čistého kolagénu pri užívaní prášku a 3 000 mg pri kapsuliach. Ak chcete zažiť zmenu, množstvo prijatého kolagénu rozhoduje. Štúdie dokazujú, že kolagén začína zaberať už pri  dávke 1200 mg/deň. Preto dennú dávku 5 000 mg považuejme za vysokú dávku, ktorá zaručene prináša pozitívne výsledky. Balenie vydrží mesiac.

TYP KOLAGÉNU

I + III

Výživový doplnok Bionutrian kombinuje 2 hlavné typy kolagénu - kolagén typu I a III. Typ I zodpovedá 90% kolagénu Vášho tela. Tvorí štruktúru pokožky, kostí, šliach, vláknitých chrupaviek, spojivového tkaniva a zubov. Typ III podporuje štruktúru svalov, kože, orgánov a artérií. Štúdie dokazujú, že dodaním typu I dávate telu impulz na produkciu typu II, ktorý je dôležitý zase pre zdravie kĺbov.

VÝROBA

ZA STUDENA

Kolagén Bionutrian sa vyrába za studena jedinečnou metódou- hydrolýzou. Enzymatickým štiepením sa bielkovina rozloží na menšie časti, teda ju telo ľahšie prijme. Ani po hydrolýze kolagén nestráca na svojej biologickej hodnote. Zásluhou zachovania jeho štruktúry dôjde k jeho efektívnej distribúcii a vstrebaniu, akoby si kolagén organizmus vytvoril sám.

ROZPUSTNÝ

VO VODE

Viaceré štúdie potvrdzujú, že práve spotreba vo vode rozpustného kolagénu podporuje jeho bioaktívne účinky. Práve prášková forma je tá najpôvodnejšia, najprirodzenejšia a najčistejšia forma kolagénu, ktorá je logicky aj najlepšie využiteľná pre Vaše telo. Tekuté kolagény treba často stabilizovať konzervantami. Značka Bionutrian  ide cestou absolútnej čistoty.

BEZ PRÍSAD

A FARBÍV

100% čistý prírodný rybí kolagén bez prísad, farbív, konzervantov, príchute a prísad, bez cukru, bez lepku a laktózy. S takmer nulovým obsahom sacharidov (< 1 gr na 100 gr) a tukov (< 0,1 gr na 100 gr) je ideálny pre akýkoľvek druh diét. Množstvo kolagénu na 100 gr výrobku – až 95% je jednoznačne jedna z najvyšších koncentrácií na trhu, pretože Bionutrian obsahuje len kolagén a vitamínu C.


Garancia najvyššej certifikovanej kvality zo Švajčiarska

Kolagén sa prirodzene vyskytuje v niektorých druhoch potravín, dokonca niektoré potraviny aktívne pomáhajú pri výrobe kolagénu v tele. Zmena jedálnička je však náročná a práve výživové doplnky dodajú do tela všetko potrebné v jednoduchej a efektívnej forme. Pri zvažovaní doplnkov by ste mali hľadať kvalitný zdroj. Marine Collagen značky Bionutrian garantuje najvyššiu kvalitu- od pôvodu, spracovania, až po výsledok. Kolagén Bionutrian je certifikovaný kolagén, vyrába sa z rýb a spracováva sa vo Švajčiarsku za dodržania prísnych noriem.

Pôvod

Dodávatelia surovín využívajú výbornú sieť spolupráce, ktorá zaručuje dodávky a spracovanie surovín bez kompromisov. Prísny výber surovín je jedným z dôležitých krokov na dosiahnutie tej najvyššej kvality. Paralelne prebieha nepretržitá kontrola kvality podľa švajčiarskych a európskych noriem.

Spracovanie

Morský kolagén Bionutrian sa vyrába vo Švajčiarsku v súlade s medzinárodne platnými smernicami aj smernicami EÚ. Natívny kolagén sa spracováva prostredníctvom špeciálneho procesu hydrolýzy, ktorej výsledkom sú ľahko rozpustné kolagénové peptidy za účelom ľahšej absorpcie do krvného riečišťa.  

Výsledok

Rybí kolagén Bionutrian je 100 % bioaktívny čistý morský kolagén hlavne typu I a III spracovaný do formy prášku, ktorý je rozpustný vo vode, ovocnom džúse, mlieku, alebo v inej studenej tekutine s výnimkou grapefruitového džúsu. Pre komfortné užívanie ponúkame okrem práškovej verzie aj kapsuly.


Zažite zmenu vďaka morskému kolagénu Bionutrian!

Doprajte Vašej pleti luxus, kostiam a kĺbom výživu!  

Dalice s.r.o. | Gercenova 6/B | 851 01 Bratislava, Slovenská republika

IČO:  50 65 43 14 

IČ DPH: SK 21 20 41 47 69

E mail: collagen@bionutrian.com

Web: www.bionutrian.com

Kontakt: +421 903 792 665

Spoločnosť je zapísaná v OR OS BA I, Oddiel: Sro, vložka č. 116560/B

 

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov