Kvalita značky Bionutrian

Prečo si vybrať prémiový kolagén Bionutrian?

1) Náš kolagén je rybí kolagén, ktorý je na rozdiel od hovädzieho, bravčového či kuracieho účinnejší a pre telo prirodzenejší. Je teda pre človeka biologicky dostupnejší a oveľa lepšie a rýchlejšie ho telo absorbuje. Ryby rodu Tilapia sú zdrojom najkvalitnejšieho kolagénu. 

 

2) Ponúkame vysokú dennú dávku, až 5 000 mg čistého kolagénu pri užívaní prášku a 3 000 mg pri kapsuliach. Pretože ak chcete zažiť zmenu, množstvo prijatého kolagénu rozhoduje. Balenie vydrží mesiac.  

 

3) Náš kolagén sa vyrába za studena jedinečnou metódou, ktorá sa volá hydrolýza. Hydrolýzou sa bielkovina rozloží na menšie časti, teda ju Vaše telo ľahšie strávi a použije. Aj po hydrolýze má kolagén rovnakú štruktúru trojitej špirály ako kolagén v ľudskom tele. Zásluhou tejto podobnosti dôjde k jeho efektívnemu vstrebaniu do organizmu a jeho spracovaniu. Výroba je zároveň šetrná k životnému prostrediu.

 

4) Kolagén, ktorý ponúkame, je bioaktívny prípravok. To znamená, že okrem umelej substitúcie kolagénu do tela prichádza aj k podpore prirodzenej tvorby kolagénu v organizme. Súčasne náš rybí kolagén je rovnakej molekulárnej štruktúry ako je štruktúra kolagénu produkovaného samotným telom, takže sa efektívne vstrebáva a distribuuje po tele, akoby si ho organizmus vytvoril sám.

 

5) 100% čistý prírodný rybí kolagén bez prísad, farbív, konzervantov, príchute a prísad, bez cukru, bez lepku a laktózy. S takmer nulovým obsahom sacharidov (< 1 gr na 100 gr) a tukov (< 0,1 gr na 100 gr) je ideálny pre akýkoľvek druh diét. Vysoko kvalitný kolagén vo svojej podstate nepotrebuje žiadne dochucovadlá na maskovanie chute. 

 

6) Náš Marine Collagen + Vitamin C je obohatený vitamínom C, pretože práve pridaním vitamínu C zaistíme, že sa kolagén zmení na proteín použiteľný pre telo. Ani samotné telo nedokáže vytvárať kolagén bez tohto vitamínu. Overené tvrdenia sú, že vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, k tvorbe chrupaviek a kostí a prispieva k ich správnej funkcii. Nedostatok tohto vitamínu, logicky, spôsobuje zníženie hladiny kolagénu.

 

7) Náš výživový doplnok kombinuje 2 hlavné typy kolagénu - kolagén typu I a III. Typ I zodpovedá 90% kolagénu Vášho tela. Tvorí štruktúru pokožky, kostí, šliach, vláknitých chrupaviek, spojivového tkaniva a zubov. Typ 1 tiež pomáha formovať kosti a nachádza sa aj v gastrointestinálnom trakte a pomáha pri trávení. Je veľmi dôležitý pri hojení rán, dodáva koži jej pružnosť a elasticitu a drží pokope tkanivo. Typ III podporuje štruktúru svalov, kože, orgánov a artérií. Vzácnou kombináciou týchto typov kolagénu získavate efektívne a funkčné zbrane proti starnutiu.

 

8) Je ľahko rozpustný vo vode. Viaceré štúdie potvrdzujú, že práve spotreba vo vode rozpustného kolagénu podporuje jeho bioaktívne účinky. Telo kolagén využije tak, ako by si ho vyrobilo samo. Práve prášková forma je tá najpôvodnejšia, najprirodzenejšia a najčistejšia forma kolagénu, ktorá je logicky aj najlepšie využiteľná pre Vaše telo.

 

9) Najnižšia molekulová hmotnosť dostupná na trhu- 2000 daltonov! Po požití vo vode rozpustného kolagénu sa distribúcia do spojivového tkaniva tela cez črevnú stenu uskutočňuje v krátkom čase práve kvôli nízkej priemernej molekulovej hmotnosti peptidových častíc.  Na trhu sú dostupné kolagény s molekulovou hmotnosťou v rozmedzí 3000- 7000 daltonov kolagén-peptidov. My ponúkame 2000 daltonov! Čím menšia molekulová hmotnosť peptidových častíc, tým účinnejšie vstrebanie v tenkom čreve a efektívnejšia distribúcia pomocou ciev k cieľovým orgánom. 

 

10)  Kvalita zo Švajčiarska bez kompromisov! Na rozdiel od iných konkurenčných výrobkov Vám garantujeme kvalitný pôvod. Spracovanie prebieha pod dozorom nezávislých inštitúcií a produkt je úzko monitorovaný a testovaný na prítomnosť ťažkých kovov a baktérií. 

 

11) Množstvo kolagénu na 100 gr výrobku – až 95% je jednoznačne jedna z najvyšších koncentrácií na trhu, pretože náš doplnok obsahuje len kolagén a vitamín C. Nič viac! 

 

12) U nás máte na výber - pre Vaše komfortné užívanie - Prášok alebo Kapsuly.

 

Presvedčili sme Vás? Vyskúšajte kolagén Bionutrian a spravte krok ku zdraviu a ku kráse! 

Garancia najvyššej kvality zo Švajčiarska

Kolagén sa prirodzene vyskytuje v niektorých druhoch potravín, dokonca niektoré potraviny aktívne pomáhajú pri výrobe kolagénu v tele. Zmena jedálnička je však náročná a práve výživové doplnky dodajú do tela všetko potrebné v jednoduchej a efektívnej forme. Pri zvažovaní doplnkov by ste mali hľadať kvalitný zdroj. Ten náš garantuje najvyššiu kvalitu- od pôvodu, spracovania, až po výsledok. Náš morský kolagén sa vyrába z rýb a spracováva sa vo Švajčiarsku za dodržania prísnych noriem.

Pôvod

Naši dodávatelia surovín využívajú výbornú sieť spolupráce, ktorá zaručuje dodávky a spracovanie surovín bez kompromisov. Prísny výber surovín je jedným z dôležitých krokov na dosiahnutie tej najvyššej kvality. Paralelne prebieha nepretržitá kontrola kvality podľa švajčiarskych a európskych noriem.

Spracovanie

Morský kolagén Bionutrian sa vyrába vo Švajčiarsku v súlade s medzinárodne platnými smernicami aj smernicami EÚ. Natívny kolagén sa spracováva prostredníctvom špeciálneho procesu hydrolýzy, ktorej výsledkom sú ľahko rozpustné kolagénové peptidy za účelom ľahšej absorpcie do krvného riečišťa.  

Výsledok

Rybí kolagén Bionutrian je 100 % bioaktívny čistý morský kolagén hlavne typu I a III spracovaný do formy prášku, ktorý je rozpustný vo vode, ovocnom džúse, mlieku, alebo v inej studenej tekutine s výnimkou grapefruitového džúsu. Tak isto je možné pridať si ho aj do jedla. Pre komfortné užívanie ponúkame aj kapsuly.


5 000

mg čistého kolagénu/ deň

2 000 

váha peptidov v Daltonoch

94

gr bielkovín na 100 gr výrobku

2

typy kolagénu (typ I a III)

100% 

prírodný čistý kolagén

99% 

spokojnosť zákazníkov


Zažite zmenu!

Doprajte Vašej pleti luxus, kostiam a kĺbom výživu!  

Dalice s.r.o. | Gercenova 6/B | 851 01 Bratislava, Slovenská republika

IČO:  50 65 43 14 

IČ DPH: SK 21 20 41 47 69

E mail: collagen@bionutrian.com

Web: www.bionutrian.com

Kontakt: +421 903 792 665

Spoločnosť je zapísaná v OR OS BA I, Oddiel: Sro, vložka č. 116560/B

 

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov