Účinky kolagénu Bionutrian

 

Či športujete, či chcete spraviť niečo pre svoje zdravie, vyriešiť nejaký akútny problém, alebo chcete vyhladiť svoju pleť, či zlepšiť životosprávu, výhody z užívania morského kolagénu Marine Collagen + Vitamin C značky Bionutrian zažije každý z Vás. Náš 100% čistý rybí kolagén obohatený vitamínom C Vám pomôže s množstvom zdravotných a kozmetických problémov. Predstavujeme Vám kvalitu zo Švajčiarska, a to hneď v dvoch formách - ako prášok a vo forme kapsúl.  

Zlepšuje činnosť kĺbov a zmierňuje ich bolesť

Kolagén sa nachádza v každom spoji na tele a je dôležitý pri každom pohybe. Je to lepidlo, ktoré telo drží pohromade. Tvorí výplň a podporu, vďaka ktorej sa pri pohybe naše kosti o seba netrú. Kolagén je dôležitá kĺbová výživa a prevencia artrózy.

Dodáva výživu chrupavkám, svalom, šľachám a spojivovým tkanivám

Kolagén výrazne prispieva k správnej funkčnosti pohybového aparátu, keďže je to základná stavebná hmota šliach, chrupaviek a väziva. Jeho úlohou je udržovať spojivové tkanivá dostatočne pevné, aby dokázali správne plniť svoju funkciu.

Pomáha predchádzať osteoporóze

Kolagén pomáha liečiť závažné stavy osteoporózy. Až 90% kosti je tvorenej kolagénom. Rovnako Vám náš kolagén môže pomôcť pri regenerácii po úrazoch a zlomeninách. Štúdie dokazujú, že užívaním kolagén peptidov sa zvyšuje hustota kostnej hmoty. 

Podporuje v tele prirodzenú tvorbu kolagénu

Výživový doplnok Marine Collagen + Vitamin C značky Bionutrian je živý, bioaktívny kolagén. Takže dochádza nielen k doplneniu kolagénu do tela a k ochrane už existujúceho kolagénu, ale aj k aktivácii tvorby vlastného kolagénu.

Spomaľuje starnutie

Kolagén tvorí až 70% kože a iba výživou zvnútra dokážete zvýšiť hustotu kolagénu v koži. Až keď sú kolagénové vlákna v dermálnej vrstve znovu obnovené, následne aj Vaša pleť bude vypnutejšia, hladšia a elastickejšia. 

Posilňuje vlasy, nechty, zuby, ďasná

Existujú tri veci potrebné pre zdravý rast vlasov a nechtov: keratín, kolagén a minerály. Vlasy  a nechty človeka s dostatočnou zásobou kolagénu sú pevnejšie a viac vyživované. Rovnako kolagén tvorí štruktúru zubov ako aj štruktúru ďasien a čeľuste. 

Zmierňuje celulitídu a strie

Celulitída je kombinácia "príliš veľa tuku a málo kolagénu". Štúdie dokazujú, že doplnenie hydrolyzovaného kolagénu vedie k zlepšeniu stavu kože na stehnách ako aj k celkovému zlepšeniu vzhľadu pokožky u žien trpiacich celulitídou. 

Zlepšuje trávenie

Kolagén je hlavnou súčasťou buniek, ktoré tvoria podpornú sieťovinu črevnej steny, preto je kolagén nevyhnutný pre zdravie čriev. Pri nedostatku kolagénu v črevnom tkanive dochádza k riziku črevných porúch vrátane zápalového ochorenia čriev, celiakie a syndrómu deravého čreva.


Prémiový - 100% čistý - bioaktívny - hydrolyzovaný - rybí kolagén - švajčiarskeho pôvodu - obohatený vitamínom C - laboratórne testovaný - bez lepku - bez laktózy - bez prísad - s najnižšou molekulovou hmotnosťou peptidov na trhu pre lepšie vstrebávanie

Zažite zmenu vďaka morskému kolagénu Bionutrian!

Doprajte Vašej pleti luxus, kostiam a kĺbom výživu!  

Dalice s.r.o. | Gercenova 6/B | 851 01 Bratislava, Slovenská republika

IČO:  50 65 43 14 

IČ DPH: SK 21 20 41 47 69

E mail: collagen@bionutrian.com

Web: www.bionutrian.com

Kontakt: +421 903 792 665

Spoločnosť je zapísaná v OR OS BA I, Oddiel: Sro, vložka č. 116560/B

 

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov